15.07.2016 Reede

Nordica lubab Nice'i lendajatel tasuta lennuaega ja sihtkohta muuta

Kuigi Nordica ei plaani seoses Nice'i terrorirünnakutega lennugraafikus muutusi, võimaldab lennufirma Nice'i reisi planeerinud klientidel tasuta muuta oma lennuaega ja reisisihtkohta.

Kliendid, kellel on planeeritud lennureis Nice'sse juuli lõpuni, saavad muuta tasuta lennuaega või vahetada reisisihtkohaks Spliti, Rijeka või Odessa
Kliendid, kellel on planeeritud lennureis Nice'sse juuli lõpuni, saavad muuta tasuta lennuaega või vahetada reisisihtkohaks Spliti, Rijeka või Odessa Foto: PM

"Kliendid, kes on juba reisi Nice'i alustanud, lubame tagasilennu tasuta muuta varasemaks vabade kohtade olemasolul," ütles Nordica juhatuse esimees Jaan Tamm BNS-ile.

Lisaks saavad kliendid, kellel on planeeritud lennureis Nice'sse juuli lõpuni, muuta tasuta lennuaega või vahetada reisisihtkohaks Spliti, Rijeka või Odessa kuni selle suvehooaja lõpuni vabade kohtade olemasolul.

"Vara on hinnata, missugune on rünnaku mõju sinna lendamisel. Halvad eriolukorrad ei tule kindlasti kasuks. Aga täna me ei keskendu sellele, kui palju see meile majanduslikult kahju võiks tuua. See ei ole täna kohane. Tegeleme jooksvate küsimustega ja inimeste abistamisega," rääkis Tamm.

Prantsusmaa kaguosas Nice'is korraldatud terrorirünnaku ohvrite arv on tõusnud 84-ni, veel 18 inimest on "kriitilises seisundis" haiglas, ütles siseministeeriumi pressiesindaja Pierre-Henry Brandet reedel.

Seni tuvastamata relvastatud isik sõitis 19-tonnise veoautoga Nice'i rannapromenaadil rahva sekka ja jätkas sõitmist veel kaks kilomeetrit. Seejärel jõudis ründaja teha mitu lasku enne, kui politsei ta maha lasi.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!