27.09.2022 Teisipäev

Lisakulud puhkusereisil: kuidas neid märgata ja vältida?

Ootamatud lisakulud on alati ebameeldivad, seda nii igapäevases elus kui ka puhkusereisil olles. Rahvusvahelise turismipäeva puhul selgitab TTJA EL tarbija nõustamiskeskuse ekspert Heldin Malmet, kuidas reisi planeerides peidetud lisakuludele tähelepanu pöörata ja neid võimalusel vältida.

Tarbijad on pidanud tasuma lisatasu näiteks fööni kasutamise, hommikumantli laenutuse, pagasi hoiustamise, rannatooli kasutamise ning elektri ja vee tarbimise eest.
Tarbijad on pidanud tasuma lisatasu näiteks fööni kasutamise, hommikumantli laenutuse, pagasi hoiustamise, rannatooli kasutamise ning elektri ja vee tarbimise eest. Foto: pexels

Võimalikud lisatasud majutuses

Majutust broneerides tuleks pöörata tähelepanu sellele, mida majutuse hind sisaldab ning mille eest tuleks eraldi maksta. Mitmetes majutuskohtades tuleb täiendavalt tasuda näiteks nii hommikusöögi kui auto parkimise eest, kuid lisatasu on küsitud tarbijatelt ka näiteks seifiboksi kasutamise eest, kiire Wi-Fi-ühenduse eest, lapse lisavoodi, teleri kasutamise ja toa lõppkoristuse...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!