04.04.2016 Esmaspäev

Tallinn kutsub tarbijaõiguste päevale

Rahvusraamatukogu konverentsisaalis peetakse 5. aprillil Tallinna tarbijaõiguste päeva, kus saavad kasulikke nõuandeid nii tarbijad kui ka kauplejad.

Tarbijaõiguste päeval leiab praktilisi näpunäiteid ja häid nõuandeid oma ala spetsialistidelt, ütles Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu
Tarbijaõiguste päeval leiab praktilisi näpunäiteid ja häid nõuandeid oma ala spetsialistidelt, ütles Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu Foto: PM

Tarbijakaitseameti spetsialist tutvustab uut tarbijakaitseseadust ja aktuaalseid probleeme tarbijaõiguste valdkonnas.

Maksu- ja tolliameti esindaja räägib, miks on töövõtjale ja ettevõtjale vajalik, et kõik töötajad oleksid kantud töötamise registrisse ning kuidas saavad madalama palgaga töötajad tulumaksu iga-aastase tagasimakse.

Aastaid töösuhetega tegelenud tööõiguse jurist kõneleb suulise töölepinguga seotud probleemidest ja selle lepingu tingimuste tõendamisest. Samuti jätkatakse kinnisvaratehingute ja kinnisvara pärimisega seotud küsimuste tutvustamist (ühis- ja lahusvara, abieluvaraleping, ühisvara jagamine, pärimine ja pärandvara jagamine jm).

„Eelnevatel aastatel on tarbijaõiguste päev kokku toonud sadu huvilisi, mis näitab, et meie inimestest on saanud nõudlik tarbijaskond,“ ütles Tallinna abilinnapea Arvo Sarapuu pressiteate vahendusel.

Päeva ajakava leiab Tallinna tarbijakaitse portaalist.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes