11.07.2017 Teisipäev

EAS toetas 65 000 euroga Weekend Festivali välisturundust

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) toetas Weekend Festivali korraldavat Weekend Festival Baltics OÜ-d 65 000 euroga eesmärgiga turundada festivali välisriikides.

"Meetme "Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetus" eesmärk on tutvustada Eestit kui mitte ainult puhkuse kohta, vaid et meil on ka suuri ja ägedaid sündmuseid," ütles Weekend Festivali pressiesindaja Gunnar Viese BNS-ile.

"Eesmärgiks on siia tuua veelgi rohkem väliskülastajaid, Weekend Festival Balticu eesmärgiks on suuresti suurendada justnimelt väliskülastajate arvu ja kogu toetus ongi otseselt suunatud turundustegevustele välisriikides," rääkis Viese.

"Tänaseks päevaks on Weekend Festival Balticu pileteid ostetud 40 riigist. Eksootilisemate riikidena võiks mainida Lõuna-Korea, Lõuna-Aafrika, Fidži, Tšiili, Hispaania ja Mehhiko," sõnas Viese.

Weekend Festival Baltic toimub 3. augustist 5. augustini Pärnus. Festival on kinnitanud, et kolmel päeval esinevad muu hulgas The Chainsmokers, Armin Van Buuren, Alesso, Clean Bandit, Deadmau5 ja Martin Garrix.

EAS toetas Weekend Festivali välisturundust 65 000 euroga, projekti kogumaksumus on 107 000 eurot.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes