21.12.2018 Reede

EAS jagab tehnoloogia arenduskeskustele täiendavalt 14,7 miljonit

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) investeerib järgmisel kolmel aastal nelja tehnoloogia arenduskeskuse (TAK) tegevuse kaudu veel 14,7 miljonit eurot teadusarendusse.

Tehnoloogiaarenduskeskuste toetust saavad BioCC, Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus, STACC OÜ ja Tervisetehnoloogiate Arenduskeskus, kes said käimasoleva rahastusperioodi vahehindamisel ekspertide paneelilt heaks kiitva hinnangu ning jätkavad oma tegevusi planeeritud mahus, teatas EAS.

Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus saab jagatavast summast 2,3 miljonit eurot, STACC (tarkvara tehnoloogia) 3,9 miljonit, BioCC (biotehnoloogia) samuti 3,9 miljonit ning Tervisetehnoloogiate arenduskeskus 4,6 miljonit eurot.

"Nendel arenduskeskustel on oma väljakujunenud uurimissuunad, kvalifitseeritud personal ja vajalik infrastruktuur ning nad tegelevad aktiivselt teadus- ja arendustegevuse pakkumisega ettevõtetele," ütles EAS-i ettevõtluse keskuse juht Tanel Rebane.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes