21.01.2016 Neljapäev

Tallinnas saab järgmisel nädalal tasuta õigusabi

Juristide liidu üliõpilaste õigusbürood annavad Tallinnas järgmisel nädalal tasuta õigusabi.

Juristide liidu üliõpilaste õigusbüroodelt saab tuleval nädalal tasuta õigusabi
Juristide liidu üliõpilaste õigusbüroodelt saab tuleval nädalal tasuta õigusabi Foto: PM

Õigusabi osutatakse Tallinna linnakantselei teenindussaalis, Mustamäe linnaosavalitsuses ja Saue vallas Laagri kultuurikeskuses.

Nõustamise ajad ja päevad on jagatud eesti ning vene keelerühmade järgi ning sellega on tagatud kvaliteetse õigusabi kättesaadavus vastavalt abivajaja keele kasutusele, teatas Tallinna linnavalitsuse pressiteenistus.

Tallinna linnakantseleis antakse tasuta õigusabi esmaspäeval 10-16 eesti keeles, teisipäeval 10-16 vene keeles, kolmapäeval 10-16 eesti keeles, neljapäeval 10-16 vene keeles ja reedel 10-14 eesti keeles. Mustamäe LOV-is saab tasuta õigusabi esmaspäeval 12-17 eesti ja vene keeles, Saue vallas, Laagri Kultuurikeskuses (Veskitammi 8) esmaspäeviti kell 12-18 eesti keeles.

Lisaks korraldab korraldab juristide liit ühekordse ettevõtmisena 25. veebruaril kell 10-14 Õigusapteegi Mustamäel kultuurikeskuses Kaja (Vilde tee 118).

Nõustamine toimub elava järjekorra alusel.

Tasuta õigusabi annavad vähemalt teise õppeaasta õigusteaduskonna tudengid.

Oodatakse abivajajaid, kes soovivad saada tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha nõuete, töölepingu seaduse, maksuõiguse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsukiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu otsuste, maa- ja omandiküsimuste, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes