gif Company 930x140 ee

 

08.09.2010 Kolmapäev

Pärnus saab tasuta pereõiguse nõustamist

Eesti Advokatuuri, Eesti Pangaliidu ja MTÜ Lastekaitse Liit projekti raames nõustavad Pärnus abivajajaid advokaadid Alla Raudsepp ja Anu Talu. Nõustamised toimuvad alates tänasest, so 8. septembrist kolmapäeviti kell 15-17 Tartu Ülikooli Pärnu Kolledюi ruumides (Ringi tn 35).

"Juunist Tallinnas käivitunud projekti kogemus ütleb, et nõudlus professionaalse advokaadiga konsulteerimiseks on suur. Koostöös kolledюiga on nüüd ka Pärnus võimalik pereõiguse vallas nõu ja abi saada. Kahetunnise nõustamisaja jooksul saab igal kolmapäeval teenindada kahte abivajajat. Soovijatel palume eelnevalt registreeruda," ütles advokaat Alla Raudsepp.

Nõustamiseks saab registreeruda telefonil 44 50 520, kella 9.00st 16.00ni, või e-mailiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Projekti eesmärgiks on tõsta lastega perede toimetulekuoskusi. Nõustamine keskendub perekonnaõigusele, mille alla kuuluvad näiteks laste õigused, vanemate kohustused suhetes lastega, samuti õigused ja kohustused erinevates peremudelites, üksikvanema õigused ja muud teemad. Nõustamine hõlmab ka perekonnaõigusega otseselt seonduvaid õigusvaldkondi. Nõustamisel tutvustatakse ka riigi õigusabi olemust ja pakutavaid võimalusi ning vajadusel abistab advokaat abitaotluste vormistamisel.

Nõustajatena saavad projektis osaleda kõik Eesti Advokatuuri liikmed. Juunis käivitunud projekt kestab esialgu aasta lõpuni, kuid sõltuvalt vajadusest võib seda pikendada.

Eesti Advokatuur


 

Toetajad

Suno 365 logo 10  StandardBooks200px

gif Company 930x140 ee

 

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes