12.01.2015 Esmaspäev

Nõudeid Albatros Holdingu vastu oodatakse 16. jaanuarini

Tarbijakaitseamet tuletab meelde, et ootab reede, 16. jaanuarini nõudeid seoses Albatros Holding OÜ (Albatros Travel) pakettreisidega eraisikutest tarbijatelt, kes on raha reisiettevõtjale maksnud, kuid jäänud ettevõtte maksejõuetuse tõttu reisi või reisibroneeringuta.
Nõudeid Albatros Holdingu vastu oodatakse 16. jaanuarini
Nõudeid Albatros Holdingu vastu oodatakse 16. jaanuarini Foto: Reuters

Albatros Holdingul on 45 000 euro suurune tagatis, mis on seatud BTA Insurance Company SE Eesti filiaalis. Tagatise kasutamise üle otsustab vastavalt turismiseadusele tarbijakaitseamet.

Albatros Holding teatas 18. detsembril 2014 tarbijakaitseametile, et ei suuda täita pakettreisilepingust tulenevaid kohustusi tarbijate ees ja on sattunud maksejõuetusse.

Avaldus koos koopiatega nõuet tõendavatest dokumentidest; reisileping, vautšer või arve ja maksekinnitus; tuleb esitada ametile aadressil Rahukohtu 2, 10130 Tallinn või e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Avaldusele tuleb lisada ka oma pangakonto number. Tähtajaks esitamata nõudeid ei rahuldata, teatas amet.

Juhul, kui on ostetud üksikuid reisiteenuseid, näiteks ainult lennupilet või ainult majutus, või kui maksja on juriidiline isik, ei kuulu nõue tagatisrahast hüvitamisele.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.">

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!