20.12.2013 Reede

Maksuhalduri koolitused jaanuaris 2014

Avatud on registreerimine jaanuaris toimuvatele Maksu- ja Tolliameti (MTA) koolitustele.

Maksuhalduri koolitused jaanuaris 2014
Maksuhalduri koolitused jaanuaris 2014 Foto: PM

Maksuhaldur korraldab maksumaksjatele tasuta koolitusi enimnõutud teemadel.

Registreerimiseks tuleb valida MTA kodulehe menüüst "Koolitusele registreerimine". Leidke enda jaoks lähim linn ja sobiv teema ning vajutage rea lõpus „Registreeri", täitke registreerimisvorm. Koolitustele saab registreerida ainult elektroonselt! Registreerimise kinnitus tuleb teatena registreerimisel sisestatud e-posti aadressile. Kui teadet ei tule, siis registreerimine ebaõnnestus või oli viga sisestatud e-posti aadressis.

Koolituse päevakava ja õppematerjalid on elektrooniliselt kättesaadavad vahetult enne koolituse toimumist rubriigis Õppematerjalid. Kohapeal paberkandjal õppematerjale ei jagata.

Kui kõik kohad on hetkel täis, siis soovitame enne koolituse toimumist uuesti vaadata vabade kohtade saadavust, kuna paljud inimesed loobuvad oma registreeringust vahetult enne koolitust.

Täiendav info või registreerimise tühistamine e-maili aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

20. detsembri seisuga on vabu kohti järgmistele koolitustele:

  • Tallinn

Tulumaksusoodustusega ühenduste nimekirja kandmise taotluse ja INF 4, 9 deklaratsioonide täitmine

Algteadmised tulumaksuga maksustamisest

Algteadmised tulumaksuga maksustamisest (vene keeles)

Algteadmised käibemaksuga maksustamisest

Algteadmised käibemaksuga maksustamisest (vene keeles)

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!