24.08.2021 Teisipäev

Madis Jääger lahkub maksu- ja tolliameti peadirektori ametikohalt

Maksu- ja tolliameti (MTA) peadirektor Madis Jääger lahkub 19. septembrist ametist, et jätkata tegevust erasektoris; Jääger alustas ametis tööd tänavu 4. jaanuaril. 

Madis Jääger, maksu- ja tolliameti peadirektor
Madis Jääger, maksu- ja tolliameti peadirektor Foto: erakogu

"Maksu- ja tolliamet on suure potentsiaaliga riigiasutus. Tunnustan ja tänan kogu meeskonda, kelle siht on pakkuda mugavat ja tõhusat maksukogumist ning aidata kaasa hea majanduskeskkonna loomisele riigis. Olen jõudnud veendumusele, et enda potentsiaali suudan paremini realiseerida erasektoris ja olen otsustanud edasi liikuda," selgitas Madis Jääger pressiteate vahendusel. 

Ta lisas, et ehkki saadud kogemus oli väärtuslik, näeb ta ennast edaspidi juhina erasektoris, kus kõik äriprotsessid on ühtselt juhitud ja kogu meeskond töötab selgete äriliste eesmärkide nimel. 

Rahandusministeeriumi kantsler Merike Saks ütles, et Jäägeri otsus siirduda tagasi erasektorisse tuli ootamatult, kuid tõdes, et igaühele ei sobigi töö avaliku sektori tippjuhina.

Maksu- ja tolliameti juhtimine on väljakutse, mis tippjuhtide seas tekitab kindlasti huvi ja elevust, mistõttu asume lootusrikkalt uue juhi otsingule,

lisas Saks. 

Avalik konkurss MTA uue peadirektori leidmiseks viiakse läbi lähiajal.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!