13.10.2020 Teisipäev

Ära vaiki oma soovidest - teeme ajakirja koos!

Meie ajakirja toimetus teeb oma tööd südame ja peaga, jälgides enese ümber toimuvat väga suure hoolega ning püüdes pakkuda oma lugejatele parimat ning värskeimat teavet sisaldavat sisu.

Teeme koos ja teeme parimat, head lugejad!
Teeme koos ja teeme parimat, head lugejad! Foto: pixabay

Kanname enesega kaasas usku, et ajakiri teile meeldib, et see on vaheldusrikas ja pakub ohtralt olulisi teadmisi. Kuid miski pole iialgi liiga hea ning alati saab kõike veelgi paremini.

Seepärast julgustame teid, head lugejad, andma meile teada teemadest, millest olete ehk endamisi mõelnud ja millest sooviksite lugeda ning rohkem teada, aga pole meie ajakirja veergudelt neid siiski veel leidnud. Või olete, kuid hirmus ammu, aga aeg voolab halastamatult ja ajas muutuvad ka olud ning kunagi läbi kirjutatud teemad on saanud täiesti uue valguse, nii et on aeg need uuesti üle ja ümber vaadata.

Meile teeks väga suurt rõõmu, kui te oma soovidest teada annaksite. Pidevalt on käsil järgmise numbri koostamine, nii et ükski teie pakkumine ei tule valel ajal. Lubame, et võtame neid arvesse, ning nii saab ajakiri meie ühise pingutusena aina paremaks ja paremaks.

Ajakirja kodulehelt leiate koha, kuhu saate oma pakutud teemad otsekohe vaevata kirja panna. See on siin.

Kui teile meeldib suhelda Messengeri vahendusel, olete teretulnud oma pakkumistega ka sedakaudu. Ka võib saata oma mõtteid teemade kohta aadressidel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. - meie ootame.

255x300

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!