16.03.2022 Kolmapäev

Tele2: tasuta kõnekaardid Ukraina suunal tõid kaasa petuskeemid

Tulenevalt ulatuslikest ja süsteemsetest petuskeemidest kõnekaardi kasutamises Ukraina suunal, piirab Tele2 kõnekaardi tasuta kasutamise võimalust  ning muutab selle tasuliseks; lepingulised era-ja ärikliendid saavad teenuseid Ukraina suunal endiselt tasuta kasutada. 

Tele2 rõhutab, et ettevõte neilt kõnedelt ja SMS-idelt tulu ei teeni.
Tele2 rõhutab, et ettevõte neilt kõnedelt ja SMS-idelt tulu ei teeni. Foto: pexels

"Reageerisime kriisile kiiresti ning pakkusime koheselt võimalust Ukraina suunal tasuta ühendust hoida nii lepingulistel klientidel kui kõnekaardi kasutajatel. Alates tasuta kõnede rakendamisest, peame tõdema, et kogu maailma raputavat olukorras toimetavad petturid, kes kõnekaarte heaperemehelikult ei kasuta ning tulenevalt toote olemusest, ei ole meil palju võimalusi petturite tegevuse piiramiseks. Ometi on oluline, et toetus ja abi jõuaks nendeni, kes seda tõeliselt vajavad," ütles Tele2 turundusdirektor Ines Estrin pressiteates. 

Ta lisas, et kõnekaardi teenused Ukraina suunal on endiselt soodsamatel tingimustel. Kõne Eestist Ukrainasse maksab 30 eurosenti minut ja SMS-id Eestist Ukrainasse 9 senti.

Tele2 rõhutab, et ettevõte neilt kõnedelt ja SMS-idelt tulu ei teeni. Lepingulistel klientidel jätkub tasuta teenuse kasutamise võimalus Ukraina suunal.

Lisaks on ettevõte otsustanud lisada 10 eurot pagulasabi vahendusel sõjapõgenikele annetatud tuhandele kõnekaardile ning jätkab tasuta kõnede, SMS-ide ja kohapealse rändlusteenuse pakkumist lepingulistele klientidele.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!