25.01.2018 Neljapäev

SEB-s saab kolmapäevast avada videosilla vahendusel konto lapsele

SEB kliendist lapsevanem saab kolmapäevast avada pangas videosilla kaudu konto oma lapsele.

Videokõne kaudu lapsele konto avamiseks on vaja sellest märku anda SEB kodulehel. Konto avamiseks tuleb videokõne ajal hoida lapse dokumente käepärast, lapse osalust videokohtumisel tarvis ei ole, teatas pank.

Seitsmeaastastel ja vanematel lastel peaks konto avamiseks olema ID-kaart või pass. Noorematel lastel on samuti eelistatud mainitud dokumendid, nende puudumisel sobib ka sünnitunnistus.

"Lapsed saavad tänapäeval oma esimese arvelduskonto ja sellega seotud pangakaardi juba algkoolis ning nii nende jaoks, kes on kasvanud tehnoloogiliselt arenenud maailmas, kui ka nende aktiivses eas vanemate jaoks on videokõne igapäevateenuste kasutamiseks loomulik kanal. Laiendades kaugkanalites kättesaadavaid teenuseid, suuname oma kliente aina aktiivsemalt kasutama pangaga ühenduse hoidmiseks tänapäevaseid võimalusi," ütles SEB segmendijuht Triin Raudsepp.

Järgmise suure arendusena on SEB-l plaanis hakata videokohtumises kättesaadavaid teenuseid pakkuma ka mitteklientidele. Seni saab SEB-s videokõne kaudu avada juriidilise isiku kontot ning viia läbi eraisiku terviknõustamist. Aastaga on uut teenusteformaati kasutanud mitu tuhat panga klienti.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes