05.02.2018 Esmaspäev

Puumarket avas innovaatilisest puitmaterjalist kaubandus- ja äripinna

Puumarket avas 2. veebruaril Tallinnas Laki tänaval oma uue kaupluse- ja kontorihoone, mille ehitamiseks kasutati ristkihtpuitu ehk CLT-d.

"Insenertehniliselt lahendatud puitkonstruktsioonide kasutamine liigub maailmas tõusutrendis ja tahame olla selles vallas eeskujuks ka Eestis," ütles pressiteate vahendusel Puumarketi juhatuse esimees Toomas Pärtel ning lisas, et ristkihtpuidust ehitatud hooned annavad elamiseks ja töötamiseks hea sisekliima ning on keskkonnasõbralikud.

Äsja valminud ärihoonega tõi Puumarket Pärteli sõnul puidu kasutamise uude ajastusse ja tõestas ühtlasi, et innovaatiliste puitmaterjalide kasutamisel on puit igati sobilik ehitusmaterjal ka suurte ja vastupidavate hoonete ehitamiseks. Uues hoones on lisaks CLT-le kasutatud teisigi innovaatilisi lahendusi nagu PIR-soojustusmaterjale, mis võimaldavad annavad õhemate seinte arvelt suurema sisepindala. Äsja avatud kauplusehoone kogupind on 700 ruutmeetrit, mis teeb sellest Puumarketi suurima müügiüksuse.

Alates. 2016. aastast on Puumarket investeerinud Mustamäe osakonda ja sealsesse ärihoonesse ligi 3,2 miljonit eurot. Lähiaastatel plaanib ettevõte renoveerida veel territooriumi vanema osa ja investeerida täiendavalt 500 000 eurot.

Ettevõttel on kokku viis müügiosakonda, kus töötab ligi 80 inimest. Eelmisel aastal oli Puumarketi käive 22,5 miljonit eurot.
Kliendiuritused soodushind

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!