27.07.2016 Kolmapäev

Lux Express lisab Superbusi lahkumise tõttu 78 uut väljumist nädalas

Alates 1. augustist paneb Lux Express seoses Superbusi tegevuse lõpetamisega ja suvelõpu nõudlusele vastu tulles augustis Tallinna-Tartu ja Tallinna-Pärnu liinidel sõitma lisabussid.

Kõik lisaväljumised on saadaval kogu augusti kuu jooksul ning võimalusel ja nõudluse olemasolu korral plaanib Lux Express lisaväljumistega jätkata ka septembris
Kõik lisaväljumised on saadaval kogu augusti kuu jooksul ning võimalusel ja nõudluse olemasolu korral plaanib Lux Express lisaväljumistega jätkata ka septembris Foto: PM

Lux Expressi juhatuse esimehe Hannes Saarpuu sõnul kasvab traditsiooniliselt suve lõpus bussireisijate arv ning seoses suurenenud nõudlusega paneb bussiettevõte käima lisabussid. "Tunneme vastutust kogu bussituru käekäigu eest ning me ei soovi, et seoses ühe turuosalise ootamatu lahkumisega jääks bussiturule täitmata tühimik," sõnas Saarpuu.

Kõik lisaväljumised on saadaval kogu augusti kuu jooksul ning võimalusel ja nõudluse olemasolu korral plaanib Lux Express lisaväljumistega jätkata ka septembris. Bussiettevõte juht kinnitas, et kui peaks tekkima täiendavaid võimalusi lisabusse kasutada, siis lisandub augustis Tallinna-Pärnu liinile veel lisareise. Lisaväljumiste reisiperiood algab 1. augustist ja kokku lisandub iga nädal 78 lisareisi – 50 reisi Tallinna-Tartu ja 28 reisi Tallinna-Pärnu liinil.

Lux Expressi teatel ei erine lisaväljumiste hinnapoliitika põhiväljumiste omast ehk ka lisaväljumiste puhul kehtivad dünaamiline hinnastus ning kõik ealised ja kliendiprogrammi soodustused. Lux Expressi kodulehel algavad Tallinna-Pärnu liinil piletite hinnad 2 eurost ja Tallinna-Tartu liinil 3 eurost.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!