01.11.2018 Neljapäev

Äritarkvarafirma Scoro kaasas investoritelt 4,4 miljonit eurot

Äritarkvara platvorm Scoro kaasas 4,4 miljonit eurot riskikapitalifondilt Livonia Partners ning ettevõtte senistelt investoritelt Inventure ja Tera Ventures.

Ettevõte kasutab finantseeringut New Yorgi ja Londoni kontorite laiendamiseks ning tarkvara integratsioonide ja masinõppe võimaluste arendamiseks. Koos varasema investeeringuga on Scoro praeguseks kaasanud 6,1 miljonit eurot, teatas Scoro.

2013. aastal turule toodud tarkvaraplatvorm ühendab endas projektijuhtimise, klientide halduse, aja planeerimise ning aruandluse võimalused, aidates ettevõtete tööd organiseerida ning planeerida.

"Ettevõtetes kasutatakse kümneid erinevaid tööriistu. Praktiliselt iga töö jaoks on eraldi tarkvaralahendus, mis lubab tööd efektiivsemaks muuta. Pidev tööriistade vahel liikumine toob endaga kaasa aga andmete killustatuse. Scoro lahendab selle probleemi, koondades kõik tööks vajalikud tööriistad ühte süsteemi. Tänu sellele muutuvad tiimid produktiivsemaks, juhtidel on parem ülevaade ressurssidest ning on võimalik teha andmetel põhinevaid otsuseid," ütles Scoro asutaja ja tegevjuht Fred Krieger.

"Fredi ja tema tiimi saavutused on väga muljetavaldavad. Scoro platvorm muudab tarkvaratööstust fundamentaalsel tasandil ja nende kiiresti kasvav ja kasumlik mudel sobitub hästi Livonia poolt toetatavate ettevõtete profiiliga," ütles Livonia Partnersi kaasasutaja Kaido Veske.

"Oleme Scoro investorid olnud aastast 2016 ning selle aja jooksul on firma näidanud pidevat kasvu ja laienemist. Selle lisarahastusega on Scorol võimalik kasvu veelgi kiirendada ning pakkuda oma praegustele ja tulevastele kasutajatele veelgi efektiivsemat teenust," märkis Inventure’i partner Tuomas Kosonen investeeringu kohta.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes