Toetused

Alates homsest leevenevad Saaremaa ja Muhu valla eriolukorda puudutava piirangud ning saarte ja mandri vahel liikumiseks hakatakse välja andma täiendavaid erilubasid. Võrreldes praegusega võetakse maha piirangud lähikontakti nõudvatelt teenustelt nagu ilukirurgiateenused, ilu- ja isikuteenused, näiteks juuksuri-, maniküüri, pediküüri-, kosmeetiku-, tätoveerimis- ja solaariumiteenus ning massaaži- ja muud taastusraviteenused heaoluteenusena.

Eriolukorra juht Jüri Ratas allkirjastas täna Saaremaa ja Muhu valla eriolukorda täiendava korralduse, mille järgi peab pühapäevast oma uksed sulgema suurem osa kauplustest ja lähikontaktiga teenindusasutustest. Alates esmaspäevast hakkavad kehtima oluliselt rangemad liikumispiirangud. Eriolukorra juht kutsub tööandjaid üles võimaldama töötajatele maksimaalselt kaugtööd.
Teisipäev, 11 Veebruar 2020 12:34

Sild või tunnel üle Suure väina?

Maanteeameti tellitud uuringust selgus, et Saaremaa ja Lääneranna valdade elanikud pooldavad püsiühenduse ehk silla või tunneli loomist üle Suure väina. Muhu valla elanikud seda pigem ei soovi.

TS Laevad sõlmis lepingu Saaremaa Laevakompaniiga parvlaeva Regula ostuks, mis on osa TS Laevade varuplaanist tagamaks parvlaevaliiklus Eesti suursaarte ja mandri vahel alates 1. oktoobrist - varulaeva näeb ette ka leping riigiga.

Kolmapäev, 30 Detsember 2015 09:37

Saaremaa tootjad on saanud 5,7 miljonit otsetoetusi

Detsembri keskel alanud otsetoetuste väljamaksmise käigus on Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) praeguse seisuga määranud Saare maakonna tootjatele toetusi ligemale 5,7 miljonit eurot, kirjutab Saarte Hääl.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes