05.11.2014 Kolmapäev

Vabatahtlikud organisatsioonid saavad küsida tegevustoetust

Siseturvalisusega tegelevad vabatahtlikud maakondlikud organisatsioonid saavad küsida riiklikust programmist tegevustoetust.

Vabatahtlikud organisatsioonid saavad küsida tegevustoetust
Vabatahtlikud organisatsioonid saavad küsida tegevustoetust Foto: PM

Siseministeerium avas maavalitsuste kaudu siseturvalisuse vabatahtliku tegevuse 2014. aasta toetusprogrammi, mis annab võimaluse vabatahtlikele organisatsioonidele riigieelarvest toetust küsida, selgub Rapla maavalitsuse koduleheküljelt.

Toetust antakse valdkonnapõhiste vabatahtlike koostöö edendamiseks ja turvalisuse suurendamiseks maakondades. Näiteks võivad toetuse taotlejateks olla nii abipolitseinikke kui vabatahtlikke päästjaid ühendavad mittetulundusühendused ja ka naabrivalve tegevust edendavad mittetulundusühendused.

Samuti saab toetusprogrammist abi küsida vabatahtlikku päästekomandot pidav kohalik omavalitsus, kui on sõlminud tsiviilõigusliku lepingu päästeametiga.

Toetuse abiga saab katta maakonna vabatahtlike tegevuse edendamiseks tehtavaid erinevaid kulusid. Selleks võivad olla uuringud, analüüsid, strateegiad ja tegevuskavade koostamised ning uuendamised, reageerimisvõimekuse tõstmiseks soetatav inventar ning töövahendite ja olmetingimuste parandamine

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!