17.03.2020 Teisipäev

Tallink paneb Silja Serenade ja Silja Symphony seisma

Tallink Grupp peatab ajutiselt Helsingi-Stockholmi liini laevade Silja Serenade ja Silja Symphony sõitmise alates neljapäevast. 
Tallink paneb Silja Serenade ja Silja Symphony seisma
Tallink paneb Silja Serenade ja Silja Symphony seisma Foto: pixabay

Tallink Grupp annab teada, et koroonaviirusest tingitud eriolukorra ning Soome piiride sulgemise tõttu peatab ettevõte alates neljapäevast ajutiselt Helsingi-Stockholmi liini laevade Silja Serenade ja Silja Symphony sõitmise. 

Mõlemad laevad teevad praeguseks viimased reisid kolmapäeval ning jäävad seejärel  kuni eriolukorra ning reisipiirangute lõppemiseni  ajutiselt seisma oma vastava lipuriigi sadamasse. 

Stockholmist väljuvale Silja Serenade’le lubatakse kolmapäeval vaid need reisijad, kellel on alates 19.märtsist õigus siseneda Soome või õigus kasutada Soomet  transiidikoridorina sihtriiki jõudmiseks. 

Kaubavedajatele laevadel reisimiseks piiranguid  pole, kuna riikide valitsustega kokkuleppel saavad kaubavedajad riikide vahel endiselt vabalt liikuda, tagamaks kaupade liikumise jätkumise Euroopas.

 Tallink Silja võtab reisijatega, keda see muudatus puudutab, ühendust esimesel võimalusel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!