05.01.2022 Kolmapäev

PPA lisas oma kodulehele hulga uusi avaandmeid

Politsei- ja piirivalveameti (PPA) kodulehelt leiab nüüd suure valiku uusi avaandmeid, mida saab kasutada erinevate infograafikute, teadustööde ja artiklite või lihtsalt huvitava statistika koostamise tarbeks.

PPA kodulehelt leiab uut ja huvitavat.
PPA kodulehelt leiab uut ja huvitavat. Foto: PPA

PPA uute avaandmete komplektid käsitlevad infot, mis puudutavad isikute piiriületusi nii Eestisse kui riigist välja, samuti mootorsõidukite, veesõidukite, õhusõidukite ja rongide piiriületusi. 

Kõiki avaandmeid uuendab PPA kord nädalas neljapäeviti. Avaandmed leiad veebilehel https://www.politsei.ee/et/juhend/politseitoeoega-seotud-avaandmed .

"Kui tahad avaandmete kasutamisega kätt proovida ja võita endale PPA nänni, siis selgita välja, mitu mootorratast sisenes 2021. aasta maikuus Eestisse läbi Luhamaa piiripunkti. Märgi vastus kommentaaridesse. Auhinna saaja loosime välja 10. jaanuaril," kuulutab PPA sotsiaalmeedias.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!