15.01.2021 Reede

Piirangud Harjumaal ja Ida-Virumaal pikenevad kahe nädala võrra. Osaliselt avanevad muusemid, näituse- ja spordisaalid

Valitsus otsustas põhimõtteliselt pikendada alates 18. jaanuarist Harjumaa ja Ida-Virumaa piiranguid kahe nädala võrra. Erandiks on muuseumid ja näitusesaalid, mis on alates 18. jaanuarist avatud 50% täituvusega ning samuti lubati avada spordisaalid individuaaltreeninguteks. Uudist täiendatakse jooksvalt.

Spaad, ujulad, veekeskused jäävad suletuks.
Spaad, ujulad, veekeskused jäävad suletuks. Foto: pixabay

Huviharidus ja huvitegevus on 18. jaanuarist samuti individuaalselt lubatud, sealhulgas sporditegevus saalides. Koolid avatakse Harjumaal ja Ida-Virumaal 25. jaanuarist. 

Piirangute alla jäävad edasi toitlustusasutused ning meelelahutus- ja kultuuriüritused. Suletuks jäävad ka avalikud saunad, spaad, basseinid, ujulad ja veekeskused.

Piiranguid hinnatakse taas kahe nädala pärast. Pärast 14. jaanuari valitsuse istungit avaldab valitsuse kommunikatsioonibüroo korralduse ja seletuskirja kodulehel kriis.ee. Samuti tehakse otsuse kohta eraldi teavitus.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes