18.08.2022 Neljapäev

Elroni piletimüügisüsteemist saab rattakoha broneerida

Aprillist oktoobrini, mil rongide täituvus on suurem, tuleb ratturitel soetada Elroni rongis rattapilet - alates neljapäevast on võimalik rattale ka piletit eelmüügist soetada ja sellega rongis rattale koht broneerida.

Rattapiletit saab osta kodulehelt ette kuni 30 minutit enne reisi väljumist ning eelmüügis on neli rattakohta rongi kohta.
Rattapiletit saab osta kodulehelt ette kuni 30 minutit enne reisi väljumist ning eelmüügis on neli rattakohta rongi kohta. Foto: pixabay

“Täna on Elroni veebist võimalik valgusfoori meetodil vaadata, kas rattaga rongi sisenemine on lubatud ja reeglina leidub siis ka vabu rattakohti või pigem ei pruugi tipptunni väljumistel vabu rattakohti leidud ja seda näitab veebis punast värvi rattaikoon. Tänasest alates on võimalik rattale pilet eelmüügist soetada ja rattale koht broneerida. Rattapileti broneerimissüsteem on rattasõprade jaoks olnud kaua oodatud arendus,” rääkis Elroni kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.

Ta...


Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!