12.09.2017 Teisipäev

Viljandi töömessil on ameteid pakkumas 26 tööandjat

Viljandis Sakala keskuses avab teisipäeval kell 10 uksed Viljandimaa töömess, millel osaleb 26 tööandjat nii Viljandi linnast kui maakonnast ning töökohti on pakkuda üle 130.
.
Tööd pakutakse erinevates valdkondades, näiteks metalli-, puidu- ja tekstiilitööstuses, sotsiaalvaldkonnas ning klienditeeninduses. Mitmed tööandjad on valmis värbama ka vähenenud töövõimega inimesi ja noori.

Eesti Töötukassa Viljandimaa osakonna juhataja Merit Laan rääkis, et tööandjate huvi messil osaleda oli väga suur. „Kuna maakonna tööturuseis kaldub praegu töökäte puuduse poole, oli tööandjate huvi suur. Tänavune mess keskendubki suures osas töövahendusele, et viia omavahel kokku võimalikult palju tööotsijaid ja tööandjaid,“ lisas Laan.

Tööandjate kõrval osalevad messil ka töötukassa head koostööpartnerid Viljandimaa Arenduskeskus, maksu- ja tolliamet ning tööinspektsioon, mis messikülalistele vajalikku infot jagavad ja küsimustele vastavad. Kuulata saab ka ettekandeid karjäärinõustamise, töösuhete, palkade ja maksude teemal.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!