26.08.2015 Kolmapäev

Töövahend Tööbikut kasutab üle 1000 tööandja

Käesoleva aasta alguses käivitunud ettevõtete töökeskkonna parandamise abivahendit Tööbik kasutab üle 1000 tööandja.
Töövahend Tööbikut kasutab üle 1000 tööandja
Töövahend Tööbikut kasutab üle 1000 tööandja Foto: Tööbik

"Selja taha on jäänud edukas kampaania ja tagasiside on olnud positiivne," ütles sotsiaalministeeriumi tööelu arengu osakonna spetsialist Anni Katkosild BNS-ile.

Katkosild tõi välja, et Tööbiku peamiseks kasuteguriks on aidata tööandjat töökeskkonna küsimustes, muuhulgas töökeskkonna riskianalüüsi läbiviimisel.

"Oleme saanud ka väärtuslikku tagasisidet arenduste osas, mida Tööbikus edendada. Esimesed arendused jõuavad kasutajateni selle aasta sügisel, kuid arenduste tellimisega jätkatakse ka järgnevatel aastatel," märkis Katkosild.

Tööbiku portaali saab siseneda Eesti.ee riigiportaali kaudu ning see on mõeldud kasutamiseks ettevõtte juhtidele ja töökeskkonnaspetsialistidele, kelle ülesandeks on töökeskkonna riskianalüüsi läbiviimine, riskide mõju vähendamiseks tegevuskava koostamine ja selle elluviimine.

Tööbik valmis sotsiaalministeeriumi tellimusel ja Euroopa Liidu sotsiaalfondi "Tööelu kvaliteedi parandamine 2009-2014" programmi toel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!