Teisipäev, 31 Oktoober 2017 17:15

Töötukassa ja Swedbank sõlmisid koostööleppe

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Swedbank AS personalidirektor Ülle Matt allkirjastasid teisipäeval koostööleppe, mille tulemusena plaanib pank pöörata tähelepanu vähenenud töövõimega inimestele.

"Swedbankil on hea meel, et koostöö töötukassaga on jõudnud järgmisele tasemele. Hiljuti toimunud töövõimereformi valguses soovime pöörata rohkem tähelepanu vähenenud töövõimega inimeste värbamisele ning ühtlasi toetava töökeskkonna kujundamisele," ütles Swedbank AS personalijuht Ülle Matt pressiteate vahendusel.

"Ettevõte on liitunud mitmekesisuse kokkuleppega ning on avatud suhtumisega erivajadustega inimeste värbamisel. Oleme arutlenud erinevate töötamise võimaluste üle ning   nõustanud puudeliikide, töökoha kohandamise, abivahendite osas," ütles töötukassa juht Meelis Paavel. "Sõlmitud on ka esimene abivahendi leping Tartumaal. Swedbank tegutseb selle nimel, et töötajad tunneksid end igapäevases töökeskkonnas väärtustatuna, olles mitmekesised, paindlikud ja uuele avatud."

"Oleme tööandjat abistanud töötajate leidmisel ning tegelenud värbamisega ka väljaspoolt Eestit. Samuti on Swedbank korraldanud värbamispäevi, õpetanud meie kliente välja läbi tööpraktika ja kasutanud palgatoetuse võimalust.. Usume, et töötukassa saab ettevõttele abiks olla mitmetes erinevates koostöölõikudes ning pidev koostöö jätkub ka tulevikus," ütles Paavel.

Täna sõlmitud lepe on töötukassa jaoks kolmekümne kuues. Koostöölepete sõlmimist alustas töötukassa 2012. aastal ja eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Swedbank AS on juhtiv pank paljude eraisikute ja ettevõtete jaoks, teenindades enam kui 7 miljonit eraklienti ja 600 000 äriklienti. Swedbanki koduturud on Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõtete panganduse teenused on kättesaadavad ka teistes Põhjamaades. Swedbankis töötab 2650 inimest üle Eesti.

Toetajad

IKS logo 1
Jaga:

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes