23.07.2021 Reede

COVID-19 infektsioon ja pikaajaline COVID – juhend juhtidele

Juhtidel on oluline roll, et aidata töötajatel naasta tööle pärast ägedat COVID-19 infektsiooni või pikaajalist COVIDit. Siin juhendis on soovitused, kuidas saavad juhid kõige paremini toetada töötajaid tööle naasmisel ja tööl püsimisel.

Juhtidel on oluline roll, et aidata töötajatel naasta tööle pärast ägedat COVID-19 infektsiooni või pikaajalist COVIDit.
Juhtidel on oluline roll, et aidata töötajatel naasta tööle pärast ägedat COVID-19 infektsiooni või pikaajalist COVIDit. Foto: pixabay

See hõlmab töötajaga ühenduse võtmist, järkjärgulise naasmise korraldamist ning töötajaga arutamist, kuidas kohandada tema kohustusi ja töögraafikut. Samuti kirjeldab juhend, mis tuge võivad juhid saada töötervishoiuteenistuselt ja personaliosakonnalt.

Töötajad vajavad eri tasemel tuge, olenevalt ametiülesannetest ja esinevatest sümptomitest, seega on töötajate vajaduste ärakuulamine ja korrapärane kontrollimine väga tähtis.

Loe Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Ameti (EU-OSHA) uut juhendit "COVID-19 infektsioon ja pikaajaline COVID – juhend juhtidele" .

Allikas: EU-OSHA

COVID_19_and_long_COVID_RTW_Guide_managers_ET.pdf

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!