27.09.2021 Esmaspäev

Vaesuses elav üksikvanur saab abipaki

Tallinna kesklinna valitsus toetab linnaosas elavaid üksikuid vanaduspensionäre esmatarbevahendite ja toiduainete pakiga.

Linnaosavalitsuselt abipaki saamiseks tuleb end registreerida 27. septembrist kuni 22. oktoobrini.
Linnaosavalitsuselt abipaki saamiseks tuleb end registreerida 27. septembrist kuni 22. oktoobrini. Foto: pixabay

Abipaki taotleja rahvastikuregistri järgne elukoht peab asuma kesklinnas, ta peab elama üksi, saama vanaduspensioni ning kuusissetulek peab olema väiksem kui 582 eurot, teatas kesklinna pressiesindaja esmaspäeval. Abipakk koosneb kauasäilivatest toiduainetest ja lõhnavabast kodukeemiast, mis on pakendatud kahte eraldi kotti.

Linnaosavalitsuselt abipaki saamiseks tuleb end registreerida 27. septembrist kuni 22. oktoobrini, helistades tööpäeval  kella 9-16 infotelefonile 645 7220 või saates e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..">. Samuti saab täita vastava ankeedi linnaosavalitsuse veebilehel tallinn.ee/kesklinn.

Abipakke väljastatakse alates 1. novembrist kesklinna valitsuses Nunne tänav 18, kesklinna valitsuse sotsiaalhoolekande osakonnas Pärnu maantee 9), sotsiaalkeskuses Liivalaia 32 ja Raua Saunas. Abipaki kättesaamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!