23.03.2016 Kolmapäev

EV100 laste ja noorte looduse või liikumisharjumustega seotud projektide taotlusvoor (tähtaeg 10.04.2016)

EV100 ja KÜSK annavad läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused meie ühise Eestimaa suure juubeli tähistamiseks.

Mis täpsemalt?

Selle konkreetse taotlusvooru eesmärk on lastele ja noortele suunatud üle-eestiliste uuenduslike unikaalsete projektide käivitamine ja elluviimine Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise kestel. Toetame tegevusi, mis on seotud kas looduse, liikumisharjumuste kujundamise või loovuse ja nutikuse arendamisega lastel ja noortel ning omavad neile püsivat mõju.

Ootame algatustelt uuenduslikku lähenemist, üle-eestilist haaret ja muidugi haakuvust EV100 eesmärkide ja põhiväärtustega. Kindlasti on lisaväärtuseks koostöö mitme partneriga.

Projekti põhitegevused (ehk kingitused Eesti Vabariigile) peab ellu viima ajavahemikul aprill 2017 – veebruar 2020. Ettevalmistuste ja korralduslike tegevustega võib aga alustada juba sellest suvest.

Taotlemine

Ühele projektile saab toetust küsida kuni 30% projekti kogueelarvest. Rahalist ülempiiri ühe projekti toetussummale aga määratud ei ole. Taotlusvooru kogumaht on 50 000 eurot. Toetame kulusid, mis on otseselt seotud projekti elluviimisega.

Taotlusi võivad esitada nii vabaühendused, äriühingud kui avaliku sektori asutused, eeldusel, et projekti ei plaanita taotlejale tulu teenimise eesmärgil. Peab olema aga varasem kogemus laste/noortega tegelemisel.

Tähtajaks on 10. aprill 2016 kell 15.00.

Projekt tuleb esitada allkirjaõigusliku isiku poolt digitaalselt allkirjastatuna meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või posti teel või ise kohale tuues aadressil SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Toompuiestee 33a, Tallinn 10149.

VOORU TÄPSEMAD TINGIMUSED
KÜSKi õigused ja taotleja kohustused

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes