18.08.2021 Kolmapäev

Õigusapteek pakub vaktsineeritutele tasuta õigusnõu

Tallinnas Vene kultuurikeskuses saab täna taas tasuta õigusnõustamist, juriidilist nõu antakse vaid vaktsineeritutele.

Tasuta õigusnõu saavad vaid vaktsineeritud inimesed.
Tasuta õigusnõu saavad vaid vaktsineeritud inimesed. Foto: pixabay

Tasuta õigusabi annavad vandeadvokaadid, notarid, pankrotihaldur, korteriühistute õigusnõunik, perekonnaõiguse õigusnõunik, töölepingualane õigusnõunik, tarbijakaitse nõukogu liikmed ja kohaliku omavalitsuse jurist.

Õigusapteegis saab tasuta õigusabi notaritoimingute, pärimisõiguse, perekonnaõiguse, lastele elatisraha, elatisabi, töölepingu seaduse, täitemenetluse, era- ja juriidiliste isikute pankrotimenetluse, kohtusse pöördumise, hagiavaldustele esitatavate nõuete, maksekäsu kiirmenetluse, kohalike omavalitsuse ja riigiasutusega suhtlemise ja dokumentide vormistamise, tarbijakaitse ja sinna esitatavate kaebuste lahendamise, korteriühistu, lepingu- ning võlaõiguse alal.

Õigusapteegi õigusnõustajad annavad õigusabi eesti ja vene keeles. Kõikidele asjahuvilistele ja abivajajatele on tagatud vaba sissepääs ning eelregistreerimist ei toimu. Abivajajaid teenindatakse elavas järjekorras. Tasuta õigusabi antakse vaid vaktsineeritud inimestele.

Õigusapteek on avatud kella 10-14. Samas kohas ja samal ajal on igal soovijal võimalik lasta end Covid -19 vastu vaktsineerida.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!