05.08.2021 Neljapäev

KPMG Baltics sai First Northi alternatiivbörsi nõustajaks

Õigusnõustamisteenuseid pakkuv KPMG Baltics AS on alates neljapäevast Nasdaq Balti First Northi alternatiivturu ülebaltiline nõustaja.

Ülebaltilise nõustaja roll tähendab, et ettevõte saab nõustada First Northi turule pürgivaid ettevõtteid kõigis kolmes Balti riigis.
Ülebaltilise nõustaja roll tähendab, et ettevõte saab nõustada First Northi turule pürgivaid ettevõtteid kõigis kolmes Balti riigis. Foto: pixabay.com

Ülebaltilise nõustaja roll tähendab, et ettevõte saab nõustada First Northi turule pürgivaid ettevõtteid kõigis kolmes Balti riigis. Nõustaja roll on kasvuettevõtteid juhendada kauplemiseelsel ja -järgsel perioodil ning aidata neil täita First Northi turu reeglitest tulenevaid kohustusi, teatas Nasdaq Tallinn.

"Igapäevaselt ettevõtteid nõustades ja neil kasvukapitali hankida aidates näeme, et ettevõtete huvi kaasata raha aktsiate ja võlakirjadega on üha kasvamas. First Northi turu nõustajaks saamine võimaldab meil pakkuda nendele ettevõtetele täielikku nõustamisteenust kogu Baltikumis," ütles KPMG Balticsi partner Evija Šturca.

KPMG pakub auditi-, maksu-, õigus- ja muid nõustamisteenuseid. Ettevõte tegutseb 146 riigis ning töötajaid on KPMG-l üle maailma 227 000.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!