18.11.2020 Kolmapäev

Raamatupidamisteadmised meilt, olgu koroonaaeg või mitte

Ei saa öelda, et neid asju, mis koroonaviiruse sünni järel maailmas samaks jäid, oleks palju. Aga neid leidub. Ei saa ka öelda, et oleks palju ametikohti, kus toolid kõikuma poleks löönud. Ent raamatupidajate omad need harilikult ei ole. Võib-olla just vastupidi, need toolid on põranda külge naelutatud, sest arvepidamine kõigi sissetulekute ja väljaminekute üle ning ettevõtte finantsdokumentatsiooni korrasoleku tagamine on segastel aegadel olulisem kui iial varem ning raamatupidaja on päästerõngas ja ingel.
Marju Lina, RUP-i toimetaja
Marju Lina, RUP-i toimetaja Foto: erakogu

Meie ajakiri on loodud eelkõige neile mõeldes, aja jooksul on selle haare aga üha laienenud, nii nagu avardub ka inimese silmaring. Nii nagu paberajakirja kõrvale on tulnud ka meie pidevalt värske veebileht. Kes armastab värske trükise lõhna ning teadmiste ammutamist tugitooli kerra tõmbununa, see leiab kaheksal kuul aastast RUP-i oma postkastist. Kel on tahtmist kätt pidevalt uudistepulsil hoida, seda ootab kliki kaugusel meie veebileht rup.ee, mis ei maga.

Muidugi on meie veebileht nagu kommikott jõuluajal. Mida kõike sealt leida võib!

  • Kas teadsid, et sinu küsimused saavad parimate ekspertide vastused? Me hoolitseme selle eest, sina ainult küsi.
  • Kas teadsid, et sinu küsimus võib olla väga laialdasest teemaderingist: küsi raamatupidamis-, maksu-, õigus-, äri-, töö-, majandusalaseid küsimusi. Me leiame sulle täpselt õige vastaja ning saadame vastuse sulle otse meilile. Abiks on siin näiteks sellised mainekad ettevõtted nagu Ernst & Young, KPMG Baltics, Eversheds Sutherland, Crowe DNW, Villems&Partnerid ja paljud teised.

  • Kas teadsid, et sul on võimalus pakkuda ise teemasid, millest lugeda soovid, panna kirja kõik dokumendid, mille näidiseid soovid? Hoolitseme sellegi eest, sinu mure on vaid kirja panna.
  • Kas teadsid, et kaks korda nädalas ilmub tunnustatud spetsialisti eksklusiivne artikkel rubriigis Meistri Eri? Neid juba kuskilt mujalt lugeda ei saa. Aga meiega saad.
  • Kas teadsid, et kui on juhtunud, et sa paberajakirja tellinud pole, ei ole sellest veel katki midagi? Ajakirja lood ilmuvad üksteise järel peagi pärast ajakirja trükikojast saabumist ka veebi. Ole terane ja leia need üles.
  • Kas teadsid, et vandeadvokaadid ja vandeaudiitorid pakuvad sulle siin pidevalt uuenevat valikut olulistest dokumentidest? Kui oled jäänud hätta mõne dokumendi vormistamisega, tule ja uuri, ehk leiad abi just meie juurest.
  • Kas teadsid, et ajakirja tellijad saavad erakordse võimaluse osaleda tunnustatud ekspertide veebikoolitustel? Täiesti tasuta. Selline luksuslik võimalus sai alguse koos viiruseajaga, kuid ei kao.
  • Kas teadsid, et RUP-i ajakirjast puudub täiesti reklaam? Sinu raha eest me Sulle reklaami ei paku. Ainult teadmisi.
Tule ja vaata seda imet lähemalt. Ja me teame, et Sa ei kahetse.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes