31.08.2020 Esmaspäev

Raamatupidamise aastaaruande koostamine

Raamatupidamise aastaaruande koostamise üks  eesmärk on anda asjakohane ja tõepärane ülevaade ettevõtte varadest ja kohustistest. Paraku ei ole konkreetse vara või kohustise väärtust sageli võimalik täpselt mõõta ning appi tuleb võtta raamatupidamislikud hinnangud.

Maire Otsus-Carpenter, vandeaudiitor
Maire Otsus-Carpenter, vandeaudiitor Foto: erakogu

Hinnangute tegemisel tuleb tugineda kogu olemasolevale informatsioonile ning lähtuda oma parimast teadmisest, kuid ometi võivad aja jooksu  ilmneda uued asjaolud ning hinnang muutub. Oma ettekandes Tallinna Raamatupidajate Konverentsil käsitleb vandeaudiitor Maire Otsus-Carpenter erinevate vara või kohustise liikide hindamise üldpõhimõtteid Eesti finantsaruandluse standardist lähtudes. Samuti räägib ta sellest, kuidas hinnanguid ning nende muutusi aruannetes kajastada.

Kuni 14. septembrini kehtib konverentsil osalemise soodushind 129 + KM nii tava- kui ka online-piletitele. Konverentsile registreeruda saab SIIN.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!