gif Company 930x140 ee

 

28.01.2015 Kolmapäev

Otsitakse maksumaksja sõbra ja vaenlase nominente

Otsitakse maksumaksja sõbra ja vaenlase nominente
Otsitakse maksumaksja sõbra ja vaenlase nominente Reuters

Eesti Maksumaksjate Liit kuulutab igal aastal välja maksumaksja sõbra ja maksumaksja vaenlase tiitlid.

Maksumaksja sõbra tiitel antakse isikule, kes on aasta jooksul oma tegude või sõnadega avaldanud kõige positiivsemat mõju maksumaksja õigustele, teadlikkusele ja rahakotile. Maksumaksja vaenlase tiitel antakse isikule, kelle sõna ja tegu või tegevusetus on aasta jooksul muserdanud maksumaksjat ja laastanud tema rahakotti.

Ootame kõigilt huvilistelt ettepanekuid 2014. aasta sõbra ja vaenlase tiitli saajate kohta. Teretulnud on ka ettepanekud täiendavate tiitlite andmiseks või mõne olulise sündmuse muul moel äramärkimiseks. Kandidaate saab kirja panna, klikates SIIN.

Maksumaksja sõbra ja vaenlase tiitli saajad kuulutatakse välja 12. veebruaril 2015. Varasemate aastate tiitlisaajaid vt siit.

Eesti Maksumaksjate Liit on 1995. aastal loodud mittetulundusühing, mis kaitseb maksumaksjate huve ja õigusi, taotleb optimaalset maksukoormust ning jälgib kogutud maksuraha efektiivset kasutamist. Maksumaksjate liit nõustab ja koolitab oma liikmeid maksuõiguse küsimustes ning annab välja ajakirja "MaksuMaksja" ja maksualaseid raamatuid. Liit ühendab üle 2000 liikme.

Toetajad

Suno 365 logo 10  StandardBooks200px

gif Company 930x140 ee

 

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes