02.04.2009 Neljapäev

Maksuamet hoiatab vale konto- ja viitenumbri eest

Seetõttu palume internetipanga kaudu ülekannet tehes määratud makse konto- ja viitenumbrit muuta, teatas Maksu- ja tolliamet (MTA).

15. märtsiks väljastas maksuhaldur 534 000 maamaksuteadet 445 000 isikule, 99 977 isikule saadeti teade maamaksu kohta elektrooniliselt.

Maamaksu tasumise esimene tähtaeg on 15. aprill. Uue arveldusarve numbri ja personaalse viitenumbri leiab maamaksuteatelt või MTA kodulehelt valides esilehel lingi “Tulukontod ja viitenumbrid”.

Isikutel, kes ei ole 15. aprilliks maamaksuteadet kätte saanud, tuleb seaduse kohaselt 30 päeva jooksul Maksu- ja tolliametit sellest teavitada.

Igal aastal tagastatakse MTA-le umbes 2500 maksuteadet, kuna maksumaksja ei ela ametile teadaoleval aadressil. Kui maksumaksja on viimase aasta jooksul muutnud oma andmeid rahvastikuregistris, saadetakse maamaksuteade rahvastikuregistris näidatud aadressile. Kontaktandmeid saab kontrollida ja muuta e-maksuameti avalehel.

 

ARIPAEV.EE

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!