Kolmapäev, 14 Veebruar 2018 10:52

Taxify asub koostöös Ergoga välja töötama kasutuspõhist kindlustust

Transpordifirma Taxify ja Ergo kindlustus sõlmisid kokkuleppe Taxify juhtidele kindlustuslahenduse pakkumiseks, mille lõppeesmärk on arendada välja kasutuspõhine, sõidutundidest sõltuv kindlustuspakett.

Koostöö kujunes välja mõlema ettevõtte huvist luua Taxify juhtide uute nõuete valguses paremate tingimustega kindlustuspakett, teatas ettevõte. Taksojuhtide kindlustus on praegu olenevalt kindlustusseltsist vähemalt neli korda kallim kui tavakindlustus.

"Esimene samm on täna tehtud, kindlasti jätkame kasutuspõhise kindlustuspaketi arendamist. Meil on hea meel alustada koostööd Ergo kindlustuse kui tulevikku vaatava ettevõttega," ütles Taxify Eesti tegevjuht Hanno Liiva.

"Me oleme avatud koostööle uudsete lahenduste loomisel, mis muudavad klientide elu mugavamaks. Taxify suur sõidujagajate baas on loonud hea eelduse uute lahenduste katsetamiseks ja väljatöötamiseks," märkis Ergo kindlustusdirektor Andres Konsap.

1. novembril jõustunud taksoteenuseid võrdsustav regulatsioon näeb ette, et sõidujagajad peavad end taksoteenuse pakkujana registreerima, mis toob automaatselt kaasa muudatused liiklus- ja kaskokindlustuse hinnas.

Lisaks vastavale kindlustuspaketile peab sõidujagajal olema ka teenindajakaart, sõidukikaart ja veoluba. Juhtide toetamiseks lubab Taxify sõidukikaardid registreerida oma taksoveoloale. Samuti kompenseerib Taxify teatud arvu sõite teinud juhtidele ka teenindajakaardi taotlemisele kulunud summa.

Taxify on 2013. aastal asutatud transpordifirma, mis arendab ülemaailmset platvormi. Taxify tegutseb rohkem kui 20 erinevas riigis ja pea 40 linnas, vahendades aastas kümneid miljoneid sõite. Firmas töötab globaalselt üle 400 inimese. 2017. aasta augustis alustas Taxify strateegilist koostööd Hiina transporditeenuse pakkujaga Didi Chuxing. Taxify rakendus on saadaval iOS- ja Android-platvormidele.

Toetajad

IKS logo 1
Jaga:

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes