07.10.2020 Kolmapäev

Saksa-Balti kaubanduskoda Eestis korraldab taastuvenergiaturu ettevõtlusnädalad

Saksa-Balti kaubanduskoda Eestis korraldab seoses järjest suureneva huviga Eesti vastu 13.oktoobrist Saksa ja Eesti firmade ärisuhete arendamiseks taastuvenergiaturule pühendatud ettevõtlusnädalad.

Ettevõtlusnädalad algavad 13.oktoorbil toimuva veebikonverentsiga
Ettevõtlusnädalad algavad 13.oktoorbil toimuva veebikonverentsiga Foto: pixabay.com

Ettevõtlusnädalate raames toimub nii veebikonverents kui ka veebimess uute ärisuhete sõlmimiseks, teatas kaubanduskoda.

Saksa-Balti kaubanduskoja Eesti esinduse juhi Tarmo Mutso sõnul on ettevõtmise taga Saksa energeetika ja tehnoloogiafirmade kasvav huvi siinsete taastuvenergiatootjate kui -kasutajate vastu, seda enam, et riik on võtnud otsustava suuna alternatiividele põlevkivienergia asemel.

Ettevõtlusnädalad algavad 13.oktoorbil toimuva veebikonverentsiga, millel esineb kaheksa taastuvenergia, sealhulgas bioenergiatehnoloogia ettevõtet ja kolm eksperti Saksamaalt.

Seminarile järgnevad paar nädalat kestvad veebikohtumised Eesti ja Saksamaa vastava valdkonna ettevõtete vahel, millele saavad läbi Saksa-Balti kaubanduskoja registreerida kõik Eesti ettevõtted.

Saksa ettevõtete huvi hõlmab laienemist siinsele turule läbi edasimüüjate leidmise ning tootmis- ja arendusalast koostööd taastuvenergia valdkonnas.

Nii konverentsil kui veebimessil osalemine on ettevõtetele tasuta ning registreerida saab Saksa-Balti Kaubanduskoja kodulehe kaudu.

Saksa-Balti kaubanduskoda on osa ülemaailmsest Saksa väliskaubanduskodade (AHK) võrgustikust enam kui 90 riigis ja 130 asukohas. Ligi 450 liikmesettevõttega kaubanduskoda pakub koostöövõimalusi Saksamaa ja kolme Balti riigi ettevõtetele.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference
430824810 430800019636154 7356040320163199917 n255