24.09.2010 Reede

Ostukorv kallines aastaga kõigis toidupoodides

Keskmiseks hinnatõusuks on leht arvutanud 130 krooni.

33 tootest koosnev toidukorv on Õhtulehe andmeil kõige kallim Stockmanni kaubamaja toidupoes ja kõige odavam Tallinnas Lasnamäel asuvas Grossi toidukaupade kaupluses. Ostukorvi maksumus oli neis vastavalt 948 ja 625 krooni.

Kõige rohkem on on nii aastases kui kuises võrdles kasvanud hinnad Tallinnas Mustamäel asuvas Grossi toidukaupade poes, kus keskmise toidukorvi maksumus on tõusnud aastaga 194 krooni võrra 703 kroonini. Võrreldes augustiga on seal hinnad tõusnud 105 krooni võrra.

Aastases võrdluses on kõige väiksem hinnatõus on olnud Stockmanni kaubamaja toidupoes, kus toidukorvi keskmine maksumus on tõusnud ligikaudu 58 krooni võrra.

Augustiga võrreldes on septembris olnud hinnatõus väikseim Maksimarketis, kus see ulatus nelja kroonini. Ainsana võrreldes möödunud kuuga hindu langetanud Säästumarketis odavnes keskmise hinnakorv septembris pea 34 krooni võrra.

BNS


Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!