05.07.2023 Kolmapäev

Kuidas taotleda kodulaenu ettevõtjana?

Kodulaenu saavad pangast taotleda ka ettevõtjad, kuid laenukõlbulikuks osutumiseks tuleb tähelepanu pöörata mitmele olulisele nüansile.

Kui palgatöötaja puhul laekub töötasu pangakontole regulaarselt, siis sarnase jätkusuutliku töötasu laekumise poole tuleks püüelda ka ettevõtjal.
Kui palgatöötaja puhul laekub töötasu pangakontole regulaarselt, siis sarnase jätkusuutliku töötasu laekumise poole tuleks püüelda ka ettevõtjal. Foto: pexels

Luminori eraisikute panganduse juhi Tanel Rebase sõnul pole ettevõtjana kodulaenu taotlemises kindlasti midagi erilist, sest ettevõtlus on inimeste seas järjest populaarsem ning neid, kellel on lisaks palgatööle ka oma ettevõte, on proportsionaalselt aina rohkem. Samuti puuduvad erisused väljavalitud kinnisvara osas – ettevõtja valikuvõimalused kinnisvaraturul pole seega piiritletud.

Küll aga võib paljude jaoks tekitada küsimusi, kuidas ettevõtjana kodulaenu taotleda ning kuidas erinevaid finantsandmeid analüüsitakse. „Kui eraisikuna on paljudele arusaadav,...


Juurdepääs käesolevale materjalile on finants- ja õigusajakirja RUP tellijatel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference