20.07.2018 Reede

1Partner: aina enam rajatakse stockoffice-tüüpi ärihooneid

Kinnisvarafirma 1Partner Kommertskinnisvara juhi Kirill Viguli sõnul arendatakse Tallinnas ja selle lähiümbruses üha enam stockoffice-tüüpi büroopindu.

Kirill Viguli sõnul on stockoffice hoone, kus on ühendatud kauplus, kontor, ladu ja mõnedel juhtudel ka tootmine ning mis sobib sama hästi nii importijatele kui ka väikestele ja suurematele firmadele, mis tahavad nähtavamad olla. "Selliste multifunktsionaalseid hoonete buum algas 2015. aastal ning praegu on need ülipopulaarsed. Ruutmeetri hinnad on selle ajaga kerkinud viielt eurot kümnele ning üürnike leidmisega pole ikka mingit probleemi," ütles Vigul pressiteate vahendusel.

"Kuigi hinnad on tõusnud, tasub stockoffice ettevõttele mitmes mõttes end ära. Võrreldes vanade tootmis- ja laopindadega on uued ökonoomsemad, asuvad paremas asukohas linna sees, näevad viisakamad välja, mistõttu saab samas kohas pidada ka esinduspoodi. Ära jääb kogu lao, kontori ja poe vahel sõelumine. Seda tüüpi kauplus-ladu-tootmist külastavad ka tavalised inimesed, mitte ainult valdkonna spetsialistid," lisas Vigul.

Viguli sõnul on Tallinnas selliseid ärihooneid rajatud eriti rohkelt Kadaka tee äärde Mustamäel ning Järveotsa, Priisle ja Tähesaju piirkondadesse Lasnamäel.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!
right banner 2024 est konference