18.11.2020 Kolmapäev

Seminari- ja peoruumid seisavad tühjalt

Kahtlemata tuleb tõdeda, et käes on väga rasked ajad ja peame nõustuma sellega, mida on juba paljud toitlustajad öelnud: valitsuse soovitus ära jätta jõulupeod kustutas lootuskiire saada ometigi pool aastat oodatud teenistust.

Meelis Kolk, tegevjuht, Kernu mõis
Meelis Kolk, tegevjuht, Kernu mõis Foto: erakogu

COVID-19 esimene laine oli majanduslikult laastav ja raske. Sõna otseses mõttes tõmmati kehtestatud piirangutega vaip jalge alt, ent rakendatud abimeetmed kriisitoetuste näol olid abiks selle mõju pehmendamisel.

Ära jäeti ja lükati edasi väga palju sündmusi, küll seminare, küll pidustusi. Suvel, kui COVID-19 levik vaibus ja piiranguid leevendati, tärkas ka väike lootus, et ehk aasta teine pool tuleb parem. Täna oleme aga taaskord samas olukorras nagu kevadel, kus pea iga päev tühistatakse Kernu mõisas mõni novembrisse või detsembrisse planeeritud sündmus ja uusi broneeringuid ei tehta.

Meie kliendid on vastutustundlikud ja võtavad Terviseameti ja peaministri soovitusi kuulda ning see kõik kulmineerub tühjalt seisvate seminari- ja peoruumidega.

Vastu pidada aitab vaid usk

Kevadel valitsuse poolt ulatatud abikäsi palgatoetuste ja kriisitoetuste näol oli meile suureks abiks. Ehkki suvel jäeti ära pea kõik suuremad sündmused ja ära jäid ka Kernu mõisa küünis toimuma pidanud 22 teatrietendust, kasvas mõneti siseturism, mis aitas lööki leevendada.

Meie tugevuseks on usk Kernu mõisa ja selle helgesse tulevikku! Me teeme oma tööd südamega ja teame, et pärast igat mõõna tuleb taas tõus! Meie unistus elab edasi ja töötame kõik kollektiivselt selle nimel, et pärast igat lainet taas jalule tõusta. Kauaks neid COVID-i laineid ikka jagub!  Tuleb vastu pidada. Midagi muud on saatusekaaslastele soovitada raske, me ei ole tulnud kriisiga toime paremini kui keegi teine. Oleme kõik ühes paadis.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes