28.08.2020 Reede

Kas raamatupidaja kujundab oma karjääri või karjäär teda? Esile tõstetud

Raamatupidaja omandab kutsehariduse ja asub seda siis rakendama esimeses, teises ja kolmandas ettevõttes. Sageli jäädes kandma ametinimetust „raamatupidaja“. Ometi omandavad just need oma ala professionaalid igapäevaselt uusi teadmisi ja oskuseid, ning viivad ellu ettevõtet paremaks tegevaid projekte.

Monika Peetson, vandeaudiitor, partner, Amrop Eesti
Monika Peetson, vandeaudiitor, partner, Amrop Eesti Foto: erakogu

Karjääri arenedes on nad enamat kui raamatupidaja. Aga värbajate jaoks ei paista see välja, sest oskuseid ja saavutusi tõrgutakse tavaliselt afišeerimast.

Aga nüüd on aeg. Selleks, et saada paremaid ja huvi pakkuvaid tööpakkumisi ning et avardada võimalusi valida karjääri edasine kulg, tuleb tegeleda enese turundamisega ehk persoonibrändi teadliku kujundamisega. Vastasel juhul kujundab raamatupidaja karjäär Sind, mitte vastupidi.

Oma ettekandes Tallinna raamatupidajate konverentsil 12. novembril vaatleb erinevaid võimalusi, mida saab karjääri kujundamiseks ette võtta, Monika Peetson, vandeaudiitor ja Amrop Eesti partner.

Konverentsile saad registreeruda SIIN.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes