13.05.2021 Neljapäev

Juhatuse liikme töö ja tasu Esile tõstetud

Kas sellisel juhul, kui tegevjuhil on sõlmitud juhatuse liikme leping kahes ettevõttes, võib üks neist lepingutest olla tasuta ehk siis juhatuse liikmele tema tööülesannete täitmise eest tasu ei maksta?

Tatjana Kalin, jurist, Emirlin Consult
Tatjana Kalin, jurist, Emirlin Consult Foto: erakogu

Vastab Tatjana Kalin, jurist, Emerlin Consult:

Võlaõigusseaduse § 619 kohaselt kohustub üks isik (käsundisaaja) käsunduslepinguga osutama teisele isikule (käsundiandja) teenuseid (täitma käsundit), käsundiandja aga maksma talle selle eest tasu, kui selles on...

Juurdepääs käesolevale materjalile on majandusajakirja Raamatupidamisuudised tellijatel.

255x300

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!