TRK 1140x140 ee gif

Järgnevalt vaatleme, kuidas muutub maksustamine, kui Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa Ühendkuningriik (Ühendkuningriik) astub välja Euroopa Liidust (EL) ning ta ei ole ka Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) liikmesriik.
Soome majanduskasvu kiireim etapp on möödas ning kahel eelseisval aastal kasv aeglustub, ütles keskpank.
Vene keskpanga rahvusvaheline reserv kasvas möödunud nädalal 1,5 miljardi dollari võrra 463,6 miljardi dollarini, teatas riigi keskpank neljapäeval.
Swedbanki hinnangul kasvab Läti majandus tänavu ja tuleval aastal 4 kuni 4,2 protsenti, samas hoiatati, et kasv võib investeeringute puudumisel aeglustuda.
Swedbank tõstis Leedu majanduse kasvuprognoosi käesolevaks aastaks 3 protsendilt 3,8 protsendile.
Saksa riigieelarve oli tänavu esimesel poolaastal rekordilises 18,3 miljardi euroses ülejäägis.
Läti fiskaaldistsipliini nõukogu hinnangul näitab Läti majandus buumile lähenemise märke ning riik peaks valmistuma sellele järgnevaks langustsükliks.
Leedu energeetikaministri Žygimantas Vaičiūnase sõnul tuleks Balti elektrivõrk Lääne-Euroopaga sünkroniseerida kiiremas korras, vastasel juhul võib see kahjustada energiajulgeolekut.
Majandusinstituudi ZEW koostatud Saksa äriiusaldusindeks langes augustis 17,5 punktilt 10 punktile.
Valgevene naftatoodete eksportijad teatasid, et Balti sadamate asemel Vene sadamatesse tarnimine ei ole nende huvides, hoolimata Vene Raudtee pakutud soodustustest.
Eesti Energia Läti tütarfirma Enefiti tegevjuhi Janis Bethersi sõnul on Läti elektrihinnad viimastel aastatel ühtlustunud teiste Balti riikide hindadega.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes