Järgnevalt vaatleme, kuidas muutub maksustamine, kui Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa Ühendkuningriik (Ühendkuningriik) astub välja Euroopa Liidust (EL) ning ta ei ole ka Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) liikmesriik.
Soome majanduskasvu kiireim etapp on möödas ning kahel eelseisval aastal kasv aeglustub, ütles keskpank.
Vene keskpanga rahvusvaheline reserv kasvas möödunud nädalal 1,5 miljardi dollari võrra 463,6 miljardi dollarini, teatas riigi keskpank neljapäeval.
Keskkonnaministeeriumi hinnangul uue jäätmeseadusega, mis kohustab lisaks tootjatele ka tootjavastutusorganisatsioone (TVO) tagama deposiidi või garantiiga rehvide käitlemise, rehvide hinnatõusu ei tule, kuna deposiidi näol ei ole tegemist otsese kuluga, vaid…
Swedbanki hinnangul kasvab Läti majandus tänavu ja tuleval aastal 4 kuni 4,2 protsenti, samas hoiatati, et kasv võib investeeringute puudumisel aeglustuda.
Swedbank tõstis Leedu majanduse kasvuprognoosi käesolevaks aastaks 3 protsendilt 3,8 protsendile.
Saksa riigieelarve oli tänavu esimesel poolaastal rekordilises 18,3 miljardi euroses ülejäägis.
Läti fiskaaldistsipliini nõukogu hinnangul näitab Läti majandus buumile lähenemise märke ning riik peaks valmistuma sellele järgnevaks langustsükliks.
Leedu energeetikaministri Žygimantas Vaičiūnase sõnul tuleks Balti elektrivõrk Lääne-Euroopaga sünkroniseerida kiiremas korras, vastasel juhul võib see kahjustada energiajulgeolekut.
Majandusinstituudi ZEW koostatud Saksa äriiusaldusindeks langes augustis 17,5 punktilt 10 punktile.
Valgevene naftatoodete eksportijad teatasid, et Balti sadamate asemel Vene sadamatesse tarnimine ei ole nende huvides, hoolimata Vene Raudtee pakutud soodustustest.

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes