22.11.2019 Reede

Uus raamat ''Käibemaks'' rup.ee lugejatele vaid 25 eurot!

Novembris 2019 ilmus värske kohtupraktikaga täiendatud mahukas (500 lk) käibemaksu raamat koos ajakohastatud juhendmaterjaliga, mida kirjutas Ernst & Young Baltic maksuekspert Tõnis Elling.

Eelmine käibemaksule pühendatud raamat ilmus pea viis aastat tagasi. Õnneks ei ole selle aja jooksul käibemaksusüsteemi ümber tehtud ja ilmselt ei juhtu seda ka edaspidi, sest käibemaksusüsteem toimib Euroopa Liidus samadel alustel ja selle muutmine ei ole ühe liikmesriigi otsustada. Küll aga lisandub iga nädal juurde huvitavaid Euroopa Kohtu ja Riigikohtu lahendeid, mille tundmine on järjest suurema tähendusega. Samuti täiendatakse käibemaksuseadust keskmiselt paar korda aastas.

Kui viis aastat tagasi kirjutatud käibemaksu raamat oli eelkõige mõeldud tudengitele abimaterjaliks ja raamatupidajale oma teadmiste kontrolliks, siis aja jooksul olen ma raamatusse lisanud järjest rohkem spetsiifiliste teemadega seotud kohtulahendite ülevaateid, mis lihtsustavad juba ka maksunõustajate ja advokaatide tööd asjasse puutuvate kaasuste otsimisel ning tõlgendamisel.

Raamatust leiab:

  •  Ülevaate käibemaksu ajaloost, teooriast ja põhimõtetest.
  •  Juhendmaterjali, kuidas toimub Eesti ja rahvusvaheliste tehingute deklareerimine ja maksustamine.
  •  Näidiskaasused levinumate tehingute kajastamiseks.
  •  Näidisülesanded koos vastustega.
  •  Aktuaalse Euroopa Liidu ja Riigikohtu praktika ülevaate.

Hind rup.ee lugejatele vaid 25 eurot + postikulu (käibemaks ei lisandu). Tellimisel maini koodi RUP, et tellida raamat erihinnaga.

Telli raamat aadressilt See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes