23.09.2022 Reede

Kelmid lubavad Elisa nimel tasuta auhindu

Kelmid lubavad petuskeemis mobiilsideettevõtte Elisa nimel tasuta auhindu.

Petuskeemis lubatakse võita uusi telefone või kõrvaklappe.
Petuskeemis lubatakse võita uusi telefone või kõrvaklappe. Foto: pixabay

Petuskeemis lubatakse võita uusi telefone või kõrvaklappe – vastutasuks tuleb vastata ainult mõnele küsimusele ja sisestada oma pangaandmed saadetise postikulu tasumiseks. 

Elisa uute teenuste valdkonna juhi Meelis Seeri sõnul on sarnaseid pettuseid esinenud ka varem ja neid on tehtud mitme erineva ettevõtte nime alt.

Petturid lähevad ajaga aina osavamaks ja nii on ka viimase petuskeemiga, mis on selgelt ja usutavalt sõnastatud ning kus kasutatakse osavalt ka ettevõtte värviskeemi,

ütles Seer.

Elisa tuletab meelde, et ei suuna kunagi loosimängude võitjaid välisele lingile ja palub alati loosimängu võitjatel ettevõttega ise ühendust võtta kindlas kanalis. Elisa loosimängude võitjad tehakse alati teatavaks sotsiaalmeedia postituses ja liitumisega seotud looside puhul võetakse kliendiga personaalselt ühendust. Posti teel auhinna kättesaamiseks ei paluta kunagi võitjal saatmiskulusid tasuda.

Lisaks takistab Elisa Netivalvur kliendil sattumast pahatahtlikule veebilehele ning lingile, bännerile või reklaamile vajutades hoiatab see võimaliku pahaloomuliku sisu eest. Netivalvuri teenus on loodud koostöös ettevõttega Whalebone, kes teeb tihedat koostööd sadade telekomioperaatoritega üle maailma ning haldab reaalajas blacklisti ehk nimekirja ohtlikest linkidest. 

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!