gif Company 930x140 ee

 

31.12.2013 Teisipäev

Maksuregistrit tahavad arendada kaks ettevõtet

Maksuregistrit tahavad arendada kaks ettevõtet
Maksuregistrit tahavad arendada kaks ettevõtet PM

Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskuse maksukohustuslaste registri (MKR) ja teiste infosüsteemide hooldus- ja arendusteenuse hankele esitasid osalemistaotluse kaks ettevõtet, hanke eeldatav maksumus ilma käibemaksuta on 900 000 eurot.

"Lõplik osalejate arv selgub pärast seda, kui on kontrollitud taotlejate vastavus kehtestatud kvalifitseerimise tingimustele ning kvalifitseeritud taotlejatele on tehtud pakkumuse esitamise ettepanek," ütles keskuse riigihangete spetsialist Annika Rokk BNS-ile. Ta lisas, et läbirääkimised toimuvad vajadusel pakkujatega, kelle pakkumused on vastavaks tunnistatud.

Rokk ei osanud hetkel öelda, millal võiksid selguda hanke tulemused. "Omalt poolt teeme kindlasti kõik selleks, et see toimuks võimalikult kiiresti," sõnas ta.

MKR on digitaalne andmebaas, mille pidamise eesmärgiks on andmete kogumine maksuseadustest ja teistest seadustest tulenevate ülesannete täitmiseks, arvestuse pidamine maksude tasumise õigsuse kontrollimiseks, maksude määramiseks ja sissenõudmiseks. Hanke skoopi kuuluvad MKR-i liidestamine Registrite- ja Infosüsteemide Keskuse e-arest süsteemiga, bilansiväliste maksunõuete arvestussüsteemi muudatused ning muud MKR-i rakenduste arendus- ja hooldustööd.

Hankelepingu kestus on neli aastat.

Toetajad

Suno 365 logo 10  StandardBooks200px

gif Company 930x140 ee

 

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes