19.08.2015 Kolmapäev

Maksuhalduri koolitused septembris 2015

Avatud on registreerimine septembris toimuvatele Maksu- ja Tolliameti (MTA) koolitustele.

Maksuhalduri koolitused septembris 2015
Maksuhalduri koolitused septembris 2015 Foto: PM

Maksu-ja Tolliamet korraldab maksumaksjatele tasuta koolitusi enimnõutud teemadel.

Koolitustele registreerimiseks valige vasakult menüüst „Koolitusele registreerimine“. Leidke Teid huvitav teema ning sobiv toimumiskoht ja vajutage rea lõpus „Registreeri“. Seejärel täitke registreerimisvorm. Koolitustele saab registreerida ainult elektroonselt! Registreerimise kinnitus tuleb teatena registreerimisel sisestatud e-posti aadressile. Kui teadet ei tule, siis registreerimine ebaõnnestus või oli viga sisestatud e-posti aadressis.

Koolituse õppematerjalid on elektrooniliselt kättesaadavad vahetult enne koolituse toimumist rubriigis Õppematerjalid. Kohapeal paberkandjal õppematerjale ei jagata.

Kui kõik kohad on täis, siis soovitame enne koolituse toimumist uuesti vaadata vabade kohtade saadavust, kuna paljud inimesed loobuvad oma registreeringust vahetult enne koolitust.

Täiendav info ja registreerimise tühistamine e-maili aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

01. septembri seisuga on vabu kohti järgmistele koolitustele:

  • Jõhvi

Kaupade ja teenuste maksustamine käibemaksuga (vene keeles)

  • Narva

Kaupade ja teenuste maksustamine käibemaksuga (vene keeles)

  • Pärnu

Kaupade ja teenuste maksustamine käibemaksuga

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes