04.03.2022 Reede

Üle kümne meelelahutuskoha lubab koroonapiirangud lõpetada

Üle kümne ööklubi, baari ja restorani on kokku leppinud, et ei allu alates 11. märtsist enam valitsuse kehtestatud koroonapiirangutele. 

Allakirjutanud on seisukohal, et on aeg meelelahutussektori eluspüsimiseks survestada valitsust teistest riikidest eeskuju võtta.
Allakirjutanud on seisukohal, et on aeg meelelahutussektori eluspüsimiseks survestada valitsust teistest riikidest eeskuju võtta. Foto: pixabay

Allakirjutanud on seisukohal, et vaadates koroonapiirangute olukorda mujal Euroopas, kus enamustes riikides on need praktiliselt kaotatud, ning statistilisi näitajaid Eestis, on aeg meelelahutussektori eluspüsimiseks survestada valitsust teistest riikidest eeskuju võtma.

Meelelahutus mängib olulist rolli inimeste vaimsele tervisele ja meelelahutus- ning toitlustussektor pakub tööd tuhandetele eestlastele.

Seega oleme otsustanud avada oma uksed kõigile ilma piiranguteta alates 11. märtsist, mil ülemaailmse koroonapandeemia väljakuulutamisest Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) poolt möödub täpselt kaks aastat. Julgustame meiega ühinema ka kõiki teisi,

seisab avalikus pöördumises. 

Allakirjutanud kinnitavad, et arvukad teadlased, arstid, poliitikud ja õiguskantsleri böroo esindajad on andnud väga ühemõtteliselt mõista, et koroonaviirusega võitlemisel ei täida piirangud ja koroonapass enam mitte mingit eesmärki ning aeg oleks naasta tavalise ühiskonnakorralduse juurde.

"Loodame, et ka valitsus tuleb selle üleskutsega kaasa ja teatab juba ise ennetavalt, 10. märtsil toimuval valitsuse pressikonverentsil, et Eesti loobub koroonapiirangutest," seisab pöördumises, millele on alla kirjutanud ööklubi 9/11, Korsaar, Grand shisha, Kolmas Koht, Naiiv, Oasis Restorant, Vegan inspiratsioon, Koht, Baila Bar, Labor Baar ja Geneva Nightclub.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!