09.11.2022 Kolmapäev

Projektitoetus mahetoitlustusega seotud teavitusürituste korraldamiseks

Maaeluministeeriumi valitsemisalas sihtotstarbeliste toetuste andmiseks eraldatud vahendite arvelt annab ministeerium projektitoetust mahetoitlustamise infopäevade, nõuandeteenuse ja kokkade praktilise koolituse korraldamiseks.

Toetuse saamiseks tuleb organisatsioonidel esitada oma taotlus hiljemalt 17. novembril 2022.
Toetuse saamiseks tuleb organisatsioonidel esitada oma taotlus hiljemalt 17. novembril 2022. Foto: pixabay

Projektitoetust antakse tegevuse elluviimiseks, millega panustatakse „Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030“ alaeesmärgi nr 1 „Tark ja kestlik põllumajandus, toidutootmine ja maaelu ning ohutu toit ja hoitud keskkond“ saavutamisse.

Toetuse saamiseks tuleb organisatsioonidel esitada oma taotlus hiljemalt 17. novembril 2022 meilitsi aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Mahetoitlustamise infopäevade, nõuandeteenuse ja kokkade praktilise koolituse korraldamiseks kavandatav programm peab sisaldama infopäevi haridusasutuste pidajatele ja hankespetsialistidele ning infopäevi ja koolitusi asutuste kokkadele ja toitlustajatele. Lisaks individuaalset nõuandeteenust haridusasutuste kokkadele või toitlustajatele ja hankespetsialistidele.

Küsimuste korral kirjutage meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!