30.09.2020 Kolmapäev

PRIA alustas põllumajanduskindlustustoetuse taotluste vastuvõttu

Täna algas Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametis (PRIA) põllumajanduskindlustustoetuse taotluste vastuvõtt.

Toetust antakse põllumajandustootjatele, et aidata neil toime tulla kõige levinumate riskidega, mis põllumajanduses esinevad.
Toetust antakse põllumajandustootjatele, et aidata neil toime tulla kõige levinumate riskidega, mis põllumajanduses esinevad. Foto: pixabay

Toetust antakse põllumajandustootjatele, et aidata neil toime tulla kõige levinumate riskidega, mis põllumajanduses esinevad. Toetuse raames hüvitatakse 70 protsenti ulatuses põllumajandustootja saagi, loomade ja taimede kindlustusmakseid, teatas PRIA.

Toetust antakse üksnes nende kindlustuslepingute puhul, millega on hõlmatud sellise kahju hüvitamine, mille on põhjustanud ebasoodsad ilmastikuolud, looma- või taimehaigused, kahjurite levik või keskkonnajuhtumist tulenev majanduslik kahju.

Taotluse avaldusele tuleb lisada ka kindlustuspakkumus.

Toetuse määramine või taotluse rahuldamata jätmine otsustatakse hiljemalt 25. novembril.

Küsi nõu!

  Esita küsimus

Saada vihje

Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja soovitud teemad ning dokumendivormid, mida tahaksid siit leida. Tehkem koostööd!

Liituge meiega sotsiaalvõrgustikes